Specyfikacja etui

Jeśli chodzi o jakość - nie idziemy na kompromisy. Plastikowe, niemiłe w dotyku, sztywne, łamliwe, kruche... Chcieliśmy uniknąć wszystkich tych cech, dlatego projektując nasze etui zwróciliśmy szczególną uwagę na materiał, by był nie tylko przyjemny w dotyku (w końcu urządzenie trzymamy w ręku niemal przez większość dnia), ale także by spełniał inne wymagania. Dzięki zastosowaniu TPU, elastycznego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne, nasze pokrowce dobrze amortyzują upadki, świetnie leżą w dłoni oraz nie odkształcają się po zgięciu.


Dlaczego warto nosić telefon w pokrowcu?

Jeśli zdarzyło Ci się przypadkiem upuścić telefon, to pewnie znasz to nieprzyjemne uczucie, gdy modlisz się w duchu, by smartfon przeżył wypadek bez uszczerbku. Też to znamy, dlatego na pytanie, czy warto nosić urządzenie w etui, zawsze odpowiadamy: TAK. Nasze obudowy nie tylko świetnie wyglądają, ale przede wszystkim zabezpieczają cały telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Co więcej, każdy nasz case posiada specjalne wycięcia na aparat, lampę i głośnik, by korzystanie z pokrowca było po prostu wygodne. Zapewne nie chcesz wyciągać smartfonu z etui za każdym razem, gdy musisz podładować urządzenie, dlatego nasze etui umożliwiają bezpośredni dostęp do gniazd i przycisków. Przezroczyste brzegi z kolei nie brudzą się tak jak białe, a przy tym optycznie wysmuklają całość. I tyle w temacie:) Mamy nadzieję, że już niedługo sami przekonacie się o jakości naszych pokrowców.

Oryginalne opakowanie

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego kwestia opakowania była dla nas tak ważna. Spójne z naszym designem, uwidacznia to, co najlepsze, czyli samo etui. Dodatkowo specjalne wycięcie umożliwia dotknięcie pokrowca, byście mogli przekonać się o jakości naszych produktów.